جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

فرماندارشفت وامنیت امامزاده ابراهیم

  نسخه چاپيارسال به دوستان
  فرماندار شفت:
  امامزاده ابراهیم شفت ناامن‌تر از بقیه نقاط گیلان نیست

  خبرگزاری فارس: فرماندار شفت گفت: بقعه متبرکه امامزاده ابراهیم (ع) شفت از بقیه نقاط گیلان ناامن‌تر و به لحاظ فرهنگی نیز بدتر نیست.

  خبرگزاری فارس: امامزاده ابراهیم شفت ناامن‌تر از بقیه نقاط گیلان نیست

  به گزارش خبرگزاری فارس از شفت، سید جواد شفیعی ثابت عصر امروز در جلسه فرمانداری این شهرستان درباره اظهار نظر مدیرکل اوقاف استان که گفته بود ساختمان امامزاده ابراهیم حتما فرو می‌ریزد، اظهار کرد: در همان جلسه شورای اداری سفر شهرستانی به استاندار محترم پیشنهاد دادم که مدیرکل حوادث با چند تن از کارشناسان خبره رایزنی و بازدید کنند و گزارش فنی را ارائه کنند که استاندار یک هفته بود سه نفر از دکترهای زمین‌شناسی تهران و تیمی از ستاد حوادث به همراه کارشناس فرمانداری و مسئول فنی اوقاف استان برای بازدید به این روستا مامور کرد که آن کارشناسان گفتند تا 30 سال دیگر نیز این ساختمان مشکلی پیدا نمی‌کند مگر آنکه زلزله بیاید که آن هم برای همه جا خطرآفرین است.

  وی با بیان اینکه باید به مسائل مطروحه راجع به روستای امامزاده ابراهیم (ع) با نگاه واقع‌بینانه و جامع نگریست، گفت: نکات قابل اهمیتی در این زمینه وجود دارد که توجه نکردن به آنها ممکن است در ارائه تحلیل صحیح و انتخاب مسیر درست مشکل‌آفرین شود.

  این مسئول در تشریح نکات مهم روستای امامزاده ابراهیم (ع) شفت بیان کرد: امامزاده ابراهیم (ع) یک روستاست و برخلاف شهرک ماسوله به لحاظ تقسیمات جغرافیایی با دهیار اداره می‌شود و با وجود اینکه در برخی از ماه‌های سال شاهد حضور چند هزار نفری مردم با فرهنگ‌های مختلف در یک محدود کوچک 16 هکتاری است اما ساختار اداری شهرداری و مجوز استقرار دیگر دستگاه‌های دولتی و امنیتی را ندارد.


  این مطلب تا کنون 21 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 12 تير 1391
  منبع
  برچسب ها : ابراهیم ,امامزاده ,امامزاده ابراهیم ,روستای امامزاده ,اوقاف استان ,نقاط گیلان ,بقیه نقاط ,روستای امامزاده ابراهیم ,
  فرماندارشفت وامنیت امامزاده ابراهیم

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 10 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر